
Find Us At
Top Sellers
\
What's New
Self Love & Glow




OUR MISSION
Created by a team of strong women, Lique Cosmetics is your lip destination for all things prep, care and color. We are nature-obsessed and cruelty-free, and our products are designed with the everyday woman in mind.
Our mission is to redefine the care of your lips with our high-performing formulas that deliver results without breaking the bank.
Shop All Products
-
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out